21-dňová ZEN BODI výzva

Ahojte, som Colin, som fitness a výživový poradca. Prichádzam k vám späť po 21 dňoch výzvy so ZEN BODI produktmi. Boli to tri naozaj zaujímavé týždne. V prvom týždni som šalel, v druhom som mal naozaj zlú nádchu a prechladnutie, ale nakoniec sa mi túto výzvu podarilo dokončiť a som tu dnes. Takže vám chcem porozprávať o mojich výsledkoch. Ako vidíte, mám tu moje fotografie, ktoré som robil počas 21 dní. Vidíte, ako som sa menil, ako sa menilo moje telo. Schudol som celkovo 2% z môjho tuku a postupne som chudol i z celkovej váhy a to všetko tak, aby som veľmi nemenil moje stravovacie návyky. Aj keď niekedy som naozaj jedol menej, ako zvyknem normálne jesť. Každý piatok večer som si dával sushi so saké a s pivom, čo je taká moja tradícia. V celku sa ale môj životný štýl nezmenil. Takže ako vidíte, zdá sa, že tieto produkty naozaj fungujú. Skutočne v to verím. 
 
Musím vám spomenúť, že keďže som bol chorý, veľmi som necvičil. Bežne ale robím jogu štyri až päťkrát za týždeň. A samozrejme trikrát do týždňa zvyknem posilňovať. Takže to sú moje sety. Nerobil som jogu počas 21 dní, potom som sa musel vzdať posilňovania trikrát denne a cvičil som iba ten posledný týždeň, i to som sa necítil veľmi dobre. Celkovo bol môj životný štýl menej agresívnym, ako zvykne byť. No napriek tomu som sa dopracoval k pozitívnym výsledkom. Kiežby som mohol viac cvičiť, aby som videl, či by som dosiahol skutočne ešte lepšie výsledky. Nehovorím, že moje výsledky sú zlé, ale mohli byť ešte lepšie, ak by som sa bol cítil dobre a cvičil tak tri až štyrikrát do týždňa, ako obyčajne cvičím. Takže na jednej strane som jedol zdravo, trocha som i diétoval a spolu s týmito produktmi dosiahnete lepšie výsledky a lepší vzhľad. Pamätajte si, tento produkt je len doplnok stravy, ktorý spolu s vašim plánom pracuje na dosahovaní výsledkov. Používal som tieto ZEN produkty ako nápoje, ktoré majú vysoký obsah výživových prvkov a ktoré navyše výborne chutia. Navyše som si svoje nápoje vylepšil s mrazeným ovocím a skutočne to chutilo lepšie. 
 
Tieto produkty sú tiež zmesou troch proteínov pšenice, ryže a ešte iného proteínu a tuku, ktorý ma probiotické účinky. Keď som používal iné proteíny v prášku, často mi to spôsobovalo plynatosť. Ale tento produkt nie.  Každé ráno som teda dostal poriadnu dávku proteínov, čo bolo naozaj dobré pre moje telo, pretože obsahuje nielen jeden proteín, ale tri proteíny v jednom. Doplnky stravy, ktoré sa užívajú ráno (AM) alebo poobede (PM) spolu s inými ZEN produktmi, ktoré som užíval tri týždne mi pomohli zlepšiť si spánok. Samozrejme, chcelo to istý čas, kým si na to moje telo zvyklo a bralo si všetky potrebné látky a ja som sa naozaj naštartoval. Samozrejme, aj tu existujú isté mínusy pri užívaní, ale ja som žiadne nenašiel. Nemám žiadne mínusy k tomu produktu. Dúfam, že sa vám páči môj názor a moje výsledky. Mne sa páči. Páči sa mi jeho chuť. A navyše tento rad obsahuje ešte i telový krém, ktorý mám naozaj rád. Tento krém neobsahuje žiadnu nebezpečnú chémiu a prospieva i vašej tvári, ale i celej pokožke. To len, aby ste vedeli, aké iné kozmetické produkty som ešte použil a ktoré mám rád, ako i moja manželka. 
Takže, aby som to zhrnul, Jeunesse Global, krásne produkty.